Tutoriale GIMP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Efecte pentru text (Gaussian Blur)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 34
Puncte : 5638
Reputatie : 2
Data de inscriere : 19/12/2008

Efecte pentru text (Gaussian Blur) Empty
MesajSubiect: Efecte pentru text (Gaussian Blur)   Efecte pentru text (Gaussian Blur) EmptyMier 24 Dec - 17:07:33

Pentru ca textul dumneavoastra sa fie mai special va duceti in meniul ''Efecte'', optiunea ''Blur'' si selectam ''Gaussian Blur''!
Sa aveti selectat Previzualizeaza si va puteti juca putin cu nivelul! Puteti sa adaugati si alte efecte sau cateva brush-uri si va iesi frumos!
Sus In jos
maco




Numarul mesajelor : 8
Varsta : 32
Puncte : 5257
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/12/2009

Efecte pentru text (Gaussian Blur) Empty
MesajSubiect: Re: Efecte pentru text (Gaussian Blur)   Efecte pentru text (Gaussian Blur) EmptyVin 1 Ian - 16:56:19

sincer eu cred ca sar intelege mai bine daca am avea un video.
Sus In jos
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 34
Puncte : 5638
Reputatie : 2
Data de inscriere : 19/12/2008

Efecte pentru text (Gaussian Blur) Empty
MesajSubiect: Re: Efecte pentru text (Gaussian Blur)   Efecte pentru text (Gaussian Blur) EmptyMier 6 Ian - 21:29:24

Am sa incerc insa nici GIMP-ul nici PC-ul nu mai sunt compatibile de ceva vreme si nu reusesc sa deschid nici o versiune. Sa vad ce pot face
Sus In jos
Continut sponsorizat





Efecte pentru text (Gaussian Blur) Empty
MesajSubiect: Re: Efecte pentru text (Gaussian Blur)   Efecte pentru text (Gaussian Blur) Empty

Sus In jos
 
Efecte pentru text (Gaussian Blur)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tutoriale GIMP :: Tutoriale Gimp :: Gimp-
Mergi direct la: