Tutoriale GIMP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 A aterizat si silver.chaos

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Silver.Chaos




Numarul mesajelor : 6
Puncte : 5604
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/01/2009

A aterizat si silver.chaos Empty
MesajSubiect: A aterizat si silver.chaos   A aterizat si silver.chaos EmptyDum 18 Ian - 13:40:49

La la la...ca am cazut de pe Marte aici Sunt Alexa, am 14 ani si eitez imagini de aproximativ 3 luni ^^' ador acest lucru...folosesc Gimp si Photofiltre si rezultatele sunt devastatoare  lol!
Sus In jos
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 34
Puncte : 5649
Reputatie : 2
Data de inscriere : 19/12/2008

A aterizat si silver.chaos Empty
MesajSubiect: Re: A aterizat si silver.chaos   A aterizat si silver.chaos EmptyDum 18 Ian - 23:43:12

Bun venit, Alexa! Sper sa te vad destul de des pe aici. 3 luni este foarte bine...nici un rezultat nu poate fi devastator...doar neslefuit! Stiu cum sunt primele incercari...(eu provocam atacuri de cord) sper sa inveti lucruri interesante pe aici si sa ne prezinti cateva lucrari.
Am cateva intrebari:
Ce faci cel mai des (ma refer la GFX)?
De unde esti?
Be bye si ne vedem pe forum!
Sus In jos
Silver.Chaos




Numarul mesajelor : 6
Puncte : 5604
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/01/2009

A aterizat si silver.chaos Empty
MesajSubiect: Re: A aterizat si silver.chaos   A aterizat si silver.chaos EmptyLun 19 Ian - 13:23:39

^^' thanks for welcome sefu' si intrebarile tale            Ce faci cel mai des (ma refer la GFX)? seturi(avatar+semnatura)daca la asta te referi                         De unde esti?Din Constanta 
Sus In jos
Continut sponsorizat





A aterizat si silver.chaos Empty
MesajSubiect: Re: A aterizat si silver.chaos   A aterizat si silver.chaos Empty

Sus In jos
 
A aterizat si silver.chaos
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tutoriale GIMP :: Altele :: Bun venit!-
Mergi direct la: